Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

prophilharmonia-logo

<<  August 2016  >>
 Lu  Ma  Mi  Jo  Vi  Sâ  Du 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Filarmonica Banatul Timisoara. Organigrama. Organigrama desfasurata a Filarmonicii Banatul Timisoara

CONDUCEREA

GÂRBONI Ioan Coriolan – Director General

FONOŞ Ioan- Marius – Director adjunct

STAN Cristina – Contabil şef

 

CONSILIU DE ADMINISTRATIE

GARBONI Ioan Coriolan - Presedinte

SANDU Constantin Stefan - reprezentant CLT

SIMION Lavinia - reprezentant CLT

FONOS Ioan Marius - membru

HAULICA Diana Mariana - membru

STAN Cristina - membru

LUPULESCU Florin Horia - reprezentant al sindicatului

 

FUNCTII ARTISTICE

POPA Radu – Valentin – Dirijor orchestră

COSTIN Gheorghe Andrei - Dirijor orchestră

TODEA Iosif – Dirijorul corului Ion Românu

SECOSAN Felicia - Consultant artistic

OLARIU Andreea - Consultant artistic

ROMAN Doru Cătălin – solist concertist percuţie

POPA Gabriel Tiberiu – solist concertist vioară

PETRESCU Sorin Horia – solist concertist pian

MIHĂILESCU Alexandru Dragoş – solist concertist pian

 

ORCHESTRA

 

Vioara I

TĂTARU Mircea – Concert maestru

TRINCA Cătălina - Concert maestru

CRISAN Alexandra – Sef partidă

EMANDI Codrin Adrian

EMANDI Diana Livia

PETRILA Lucian Ioan

ONOFREI  Rili Venetia

COLOMPAR Stefan

PETRILA Gabriela Silviana

BALAN Horatiu Sorin

DAVID Ana Zamfira

PAULESCU Carmen

RADU Alecsandra

CONSTANTINEANU Andreea

MANGA Stefania

ROMAN Laura - Intrumentist I

Vioara II

GHERASIM Angela-Eugenia - Şef partidă

MORĂRIŢA Eugen-Constantin

TEGLAS Marta

NANU Calin

IUGA Carmen Larisa

BOTA Ionel

DRUTA Ina Sara

FERMENDJIN Antonius Rafael

DEAC Florin Cornel

DIJMARESCU Timea Ionela

MARIA Otilia

MIHAI Remus

MEHEDINTI Sorina

Violă

PAUNA Virginia – Şef partidă

BLOCH Eva

DODEAN Aurelia Gabriela

BUNEA Ionut

AMBARUS Iuliana Carmen

HATEG Turcus Criatian

COCORA Adrian

JULA Daniela

ROSIAN Rodica

Violoncel

TEREU Darius - Şef partidă

KOLOMPAR Gabriel

SAVESCU Dimitrie Puiu

SAIN Laura Diana

IVASCU Rafaela Diana

LAZARESCU Anca

LENTA Dumitrita

Contrabas

STAN Victor - Şef partidă

LĂCĂTUŞ Ioan

LUPULESCU Florin Horia

JIMAN Ovidiu

SANTA Csaba

COZIANU Paul Leonard

KOVACS Istvan

Flaut

ŢAGA Daniela - Şef partidă

ARDELEAN Tabita Maria

COLAR Vlad Alecsandru

IUGA Lozin Dorel

Oboi

POPA-BULC Voichiţa - Şef partidă

TUNS Cristian

DRAGOIU Gabriel

Clarinet

ROMAN Lenuţa - Şef partidă

BOCŞAN Liviu

CUIBARIU Dorin 

CATINA Dan Florin 

Fagot

BĂLEAN Cosmin Rafael - sef partida 

NICHITA  Mihai

TAGA Radu

PETREAN Emil

Corn

POPA-BULC Moise - Şef partidă

Trompeta

MEICI Corneliu - Şef partidă

FEDUR Marian

RĂŞINAR Ilie

Trombon

DIJMĂRESCU Bogdan-Ionuţ - Şef partidă

MIHALE Marius

MERGAN Florin

SARACUTI Emanuel

Tubă

VIDU Ion

Percutie

TUDORACHE Torino Ioan - Şef partidă

RAŢIU Cristian

SÎNMĂRTINEANU Adrian-Cezar 

COSMA Adrian

Harfă

FAUR Mihaela

 

COR

 

Sopran

NICULESCU Mihaela Codruta - Sef partida

OARCEA Liana Aurelia

TODEA Georgeta Alina

CIOLAC Vanana Camelia

LELEA Daniela

VERLAN Valentina Elena

LAZAR Elisabeth Eva

COJOCARU Mihaela Crenguta

MANOLIU Mirela Cristiana

MORARITA Florina Ramona

FARCAS Dana Oana

LUPULESCU Iasmina Ioana

ONITA Maria Virginia

SINMARTINEAN Emese

TACULESCU Marilena

BALAN Lia Magdalena

PATRU Maria Adriana

NEASCU Sorina

STANOIA Ana Maria

ICLEANU Anda

Alto

MANGA Gligor Lucia - Sef de partida

BUDAI Mariana Veronica

IVAN Cosmina

DOCEA Camelia

SIRBU Adriana

DRUG Melinda Agnes

BORDA Eremia Doina

SERBAN Cosmina

ILIE Andreea Rodica

COTUNA Estera

BRADEAN Diana Roberta

HAMAT Corina

Tenor

MOROSANU Eugen - Sef de partida

BUDAI Carol Viliam

GROSU Vasile Andrei

MADINA Cristian Nelu

MIHALCA Cornel Marius Ioan

MARC Antoniu Stelian

FUNK Arthur Georg

ICOBESCU Dorin Daniel

ICOBESCU Daniel

Bas

ONITA Lucian Viorel - Sef de partida

ARDELEAN Cristian Ioan

CIOLAC Caius Constantin

GOLEANU Ilie

SAMBOTEANU Cristian Ilie

OROSAN Danut Dacian

GOLDIS Eugen

PAUNA Mihai Cosmin

SUCA Alexandru

GAINA George

DRAGOIU Nicodim Eugen

 

FINANCIAR-CONTABIL

POSA Lucian- Dumitru - Consilier juridic

FOALE Zorana - Economist

PATAKI Daniela- Valeria - Economist

IZDRESCU Rodica - Referent

DASCALESCU Gabriela - Casier

BĂRUŢĂ Ştefan-Alexandru - Referent

TĂTARU Aurelia - Curier

 

RESURSE UMANE - JURIDIC - SECRETARIAT

HANGHICEL Firuca - Economist

HAULICA Diana Mariana - Consilier juridic

AVRAMESCU Ionela Denisa - Economist

ŢINGĂU Ramona Aneta - Referent

 

COMPARTIMENT AUDIT INTERN


DOBRESCU Tania Nelida - Auditor

 

ORGANIZARE - MARKETING

ANGHEL Cristian - Referent

DRAGOMIRESCU Maria - Referent

DUMITRASCU Alice - Referent

 

AUXILIAR - SCENA

BOCIAT Calin - Operator imagine sunet

MOCAN Stefan - Muncitor recuziter

SERBAN Ioan - Muncitor recuziter

DRAGAN Ionel Petru - Muncitor recuziter

BOGDAN Iosif - Muncitor calificat

POPOV Adrian - Muncitor calificat

SABLEAR Nicolita - Garderobier

COMAN Rodica - Plasatoare

IZGAREANU Viorica - Plasatoare

BOGHICI Maria - Plasatoare

GHILEZAN Gabriel - Portar

RUSU Viorel - Portar